Lekker anders, samen eten en koken
Lekker anders, samen eten en koken.
Vietnamese maaltijd.
De dames Thao Nguyen, Le Ngo en Nga Dang koken, samen met een aantal vrijwilligers, graag een authentiek Vietnamees 3 gangen menu voor jullie.
De Vietnamese keuken is sterk beïnvloed door de keukens van de omliggende landen en tijdens de Franse koloniale overheersing door de Franse keuken.
Zij staat bekend om het gebruik van vooral verse ingrediënten en het combineren van verschillende smaken zoals zoet, zuur en pittig in een gerecht.
Voor de smaak geldt het principe van yin en yang waarbij deze op een uitgebalanceerde wijze worden gecombineerd. Zo worden bijvoorbeeld hete smaken gecombineerd met zure of zoete smaken. Ook wordt vaak zorg besteed aan het rangschikken van verschillende gekleurde ingrediënten.
Bent u nieuwsgierig geworden? Aanmelden kan tot uiterlijk 23 juli uitsluitend via aanmeldenmaaltijd@dorpscentrumoegstgeest.nl. Bij aanmelding graag alle namen en uw telefoonnummer vermelden – maximaal drie personen per aanmelding.
U ontvangt van ons naast een ontvangstbewijs nog een expliciet bewijs van deelname als u toegelaten wordt. Alleen met dit bewijs kunt u deelnemen aan de maaltijd.
Op 31 juli bent u vanaf 17.30 uur welkom in het Dorpscentrum, Lijtweg 9 in Oegstgeest. Aanvang maaltijd 18.00 uur.
Bij binnenkomst betaalt u € 15, 00 (graag per pin) voor de maaltijd. Als u na de bevestiging onverhoopt niet kunt komen dan horen wij dat graag zo spoedig mogelijk. Bij afmelden na 28 juli zijn wij genoodzaakt u € 7,50 in rekening te brengen. Heeft u nog vragen over deze avond neem dan contact op met ons via lekkeranders@dorpscentrumoegstgeest.nl.
Reageer snel want het aantal beschikbare plaatsen is beperkt.
Wanneer
- Donderdag 31 juli 2025 om 17.30 uur