Oegstgeest Ontmoet 19 t/m 26/9
Oegstgeest Ontmoet 19 t/m 26/9.
Oegstgeest staat van 19 tot en met 26 september 2026 weer in het teken van ontmoeting, verbinding en samen activiteiten ondernemen tijdens Oegstgeest Ontmoet. De organisatie roept inwoners op om ook dit jaar (weer) mee te doen.
De afgelopen jaren bracht Oegstgeest Ontmoet veel inwoners met elkaar in contact. Met een gevarieerd programma vol laagdrempelige activiteiten ontstonden mooie ontmoetingen en nieuwe verbindingen in het dorp.
De organisatoren Ivonne Janka en Sietske Steenbergen willen ook dit jaar samen met deelnemers een programma samenstellen voor jong en oud. Denk aan samen koffiedrinken, wandelen, sporten, creatief bezig zijn of andere activiteiten die mensen bij elkaar brengen. Belangrijk is dat activiteiten ook na de week van Oegstgeest Ontmoet blijven bestaan, zodat contacten kunnen blijven groeien.
“Samen maken we er weer een mooie en verbindende week van voor heel Oegstgeest,” aldus Ivonne.
Voor meer informatie of aanmelden kunnen geïnteresseerden contact opnemen met Ivonne, i.janka@radiuswelzijn.nl, tel. 06321 49 647 of Sietske, sociaalmakelaar@oegstgeest.nl, tel. 06 830 79 884.
Wanneer
- Dagelijks vanaf 19 september 2026 t/m 26 september 2026